Заступник директора з навчально-виховної роботи

Уповноважена особа,що здійснює невідкладні заходи реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

Пархоменко Людмила Анатоліївна

тел: 05444 22731

Срібна медаль

 

Срібна медаль


1. Руль Агнеса                                  1954
2. Степанченко Лідія                        1955
3. Сенченко Віталій                          1956
4. Скидоненко Віктор
5. Волков Євген                                 1957
6. Плотніков Євген                           1967
7. Свистунов Валерій                       1986
8. Тюльпа Олександр                       1987
9. Бовкун Володимир
10. Охріменко Надія
11. Ющенко Леонід                         1988
12. Мудра Ірина
13. Шкуріна Оксана
14. Толстіхіна Олена
15. Шисель Євген
16. Сердюк Світлана
17. Кожедуб Ася
18. Бойко Світлана                          1989
19. Новиков Олександр
20. Ребік Ярослав
21. Позняк Наталія
22. Китрар Оксана                           1990
23. Бичков Віталій
24. Науменко Тамара
25. Овсінський В’ячеслав
26. Басюк Наталія
27. Бойко Алла                                 1991
28. Хоменко Віталій
29. Нічик Неля
30. Чепік Оксана
31. Кулик Ольга
32. Юрченко Наталія
33. Конященко Юрій
34. Чуйко Олена
35. Аксьоненко Ірина
36. Самодєлов Дмитро                      1992
37. Харченко Оксана
38. Губатенко Тетяна
39. Кузнєцова Наталія
40. Пивоварова Наталія
41. Рихальська Анжела
42. Малорошвило Володимир           1994
43. Жеба Олена                                   1996
44. Блук Наталія                                  1997
45. Дещенко Оксана
46. Дворянова Тетяна                         1998
47. Нічик Наталія
48. Новик Людмила
49. Сердюк Наталія
50. Шишко Юлія
51. Лежніна Ірина                               1999
52. Жукова Наталія
53. Коробова Надія                             2000
54. Сахно Ольга
55. Карась Надія                                  2001
56. Кожедуб Юлія
57. Товкус Наталія                              2002
58. Гапонько Тетяна
59. Нетеча Оксана
60. Євментьєва Ірина                          2003
61. Глущенко Наталія                         2004
62. Лапінський Віталій
63. Темченко Володимир
64. Бабенко Ірина                                2005
65. Зеленянська Ганна
66. Мандрила Ліана
67. Пустовий Артем
68. Шакотько Олена
69. Отрохов Роман                               2006
70. Коняєв Руслан                                2008
71. М’ягкоступ Ігор
72. Поліщук Олексій
73. Бойко Ольга                                   2009
74. Ковальчук Надія
75. Лайко Олена
76. Кириєнко Катерина                       2010
77. Коротка Ірина
78. Синєгуб Дар’я
79. Красовська Анна                           2011
80. Матвієнко Євгеній                        2012
81. Романчук Олександр
82. Довгаль Анастасія                         2013
83. Палєєва Тетяна
84. М'ягкоступ Олександра                 2014
85. Кухарчук Ольга                              2016
86. Охременко Анна                            2017
87. Чернишов Антон
88. Вшестенко Катерина                     2018

89. Висоцький Максим

90. Мамаєва Дар’я 

91. Нікітіна Дар’я