Заступник директора з навчально-виховної роботи

Уповноважена особа,що здійснює невідкладні заходи реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

Пархоменко Людмила Анатоліївна

тел: 05444 22731

Наші досягнення за 2018-2019 навчальний рік

 

Наші досягнення за 2018-2019 навчальний рік

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

39 призових місць: І місце – 12 учнів, ІІ місце – 6 учнів, ІІІ місце – 11 учень

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

2 призових місця: ІІ місця (Ломакіна Валерія, Сергієнко Богдан)

ІІ етап МАН: 1 призове місця: ІІ місце (Громак Софія)

Перший крок у науку: 2 учні: І місце – 1 учень, ІІ місце – 1 учень

ІІ етап літературного конкурсу ім. П. Яцика:

7 учнів: І місце – 1 учень, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 1 учень

ІІ етап літературного конкурсу ім. Т. Шевченка: призери – 3 учні

Всеукраїнський конкурс зі світової літератури «Sunflower»:

дипломи всеукраїнського рівня – 2 учні, регіонального рівня – 11 учнів

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»: відмінний результат – 14 учнів, добрий результат – 35 учнів

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок»

«Золотий колосок» – 43 учні; «Срібний колосок» – 24 учні

Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня»

добрий результат – 11 учнів

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»

відмінний результат – 27 учнів, добрий результат – 5 учнів

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

диплом І ступеня Всеукраїнського рівня – 15 учнів;

диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 13 учнів;

диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 5 учнів;

диплом І ступеня регіонального рівня – 8 учнів;

диплом ІІ ступеня регіонального рівня – 17 учнів;

диплом ІІІ ступеня регіонального рівня – 10 учнів

Всеукраїнський конкурс з екології «DreamECO»

приз у категорії «Якість довкілля»д – Васькін Артур

Призер обласного конкурсу «Герої сучасності серед нас» – Ковшуля Владислава

Нагородження стипендією міського голови – Ломакіна Валерія

Нагородження стипендією голови Сумської обласної державної адміністрації

Сергієнко Богдан