Заступник директора з навчально-виховної роботи

Уповноважена особа,що здійснює невідкладні заходи реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

Пархоменко Людмила Анатоліївна

тел: 05444 22731

Наші досягнення за 2019-2020 навчальний рік

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

3 призових місця: ІІІ місця (Воліна Катерина – з української мови та літератури,

Васькін Артур – з екології, Сергієнко Богдан – із трудового навчання)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

41 призове місце: І місце – 10 учнів, ІІ місце – 15 учнів, ІІІ місце – 16 учнів

ІІ етап МАН: 1 призове місця: І місце (Ковшуля Владислава)

ІV етап конкурсу з Міжнародного української мови ім. П. Яцика:

ІІ місце – Нікольська Віолетта

ІІІ етап конкурсу з Міжнародного української мови ім. П. Яцика:

І місце – Нікольська Віолетта

ІІ етап конкурсу з Міжнародного української мови ім. П. Яцика:

5 учнів: І місце – 2 учні, ІІ місце – 2 учні, ІІІ місце – 1 учень

ІІ етап літературного конкурсу ім. Т. Шевченка: призери – 2 учні

Всеукраїнський конкурс зі світової літератури «Sunflower»:

дипломи всеукраїнського рівня – 2 учні, регіонального рівня – 12 учнів

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»: відмінний результат – 6 учнів, добрий результат – 9 учнів

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок»

«Золотий колосок» – 40 учнів; «Срібний колосок» – 2 учні

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» – 23 дипломи

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер»

відмінний результат – 38 учнів, добрий результат – 6 учнів

Міжнародний дистанційний конкурс з інформатики «Олімпіс»

диплом І ступня – 9 учнів, ІІ ступеня – 18 учнів, ІІІ ступеня – 9 учнів

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

диплом І ступеня Всеукраїнського рівня – 13 учнів;

диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 10 учнів;

диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 18 учнів;

 диплом І ступеня регіонального рівня – 6 учнів;

диплом ІІ ступеня регіонального рівня – 15 учнів;

диплом ІІІ ступеня регіонального рівня – 11 учнів

Всеукраїнський конкурс есе імені Сергія Кемського – Наливайко Вікторія (переможець)

Нагородження стипендією міського голови – Васькін Артур