logologo

 

Увага!

Триває прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-х класів на 2022-2023 навчальний рік .

1-А клас - Карпицька Ірина Миколаївна (спеціаліст вищої категорії)

1-Б клас - Дука Олена Анатоліївна (спеціаліст вищої категорії). 

Прийом документів здійснюється за адресою

вул. Вознесенська,13 (будівля основної школи).

Про прийом до 1 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Уповноважена особа,що здійснює невідкладні заходи реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

Пархоменко Людмила Анатоліївна

тел: 

План підвищення кваліфікації педагогічних працівників Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 на 2020 рік

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
на засіданні педагогічної ради
Глухівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів № 1

Протокол № 4 від 12.03.2020

План підвищення кваліфікації
педагогічних працівників
Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
на 2020 рік

ПІБ педагогічного працівника

Предмети, які викладає

Суб’єкт підвищення кваліфікації

Форма підвищення кваліфікації

Тема / напрям

Орієнтовна дата

Кількість годин

1

Антонова Любов Федорівна

зарубіжна література, російська мова

СОІППО

очна

Актуальні питання викладання зарубіжної літератури та російської мови в умовах НУШ

13.05-15.05

30

2

Берчанова Алла Миколаївна

хімія, природознавство

СОІППО

очна

Розв’язок розрахункових задач з хімії

Технологія реалізації інклюзивної освіти

25.11-27.11

07.12-09.12

30

30

3

Бурнос Ірина Миколаївна

вихователь ГПД

         

4

Веліжаніна Тетяна Олександрівна

українська мова та література

         

5

Габенко Людмила Іванівна

практичний психолог, біологія

СОІППО

очна

Формування компетентностей учнів у шкільному курсі біології, екології та природознавства

07.12-09.12

30

6

Галайда Олександр Сергійович

математика

         

7

Гончаров Олександр Іванович

фізична культура

СОІППО

очна

Сучасні технології формування навичок здорового способу життя серед дітей молодшого шкільного віку

07.09-09.09

30

8

Дука Олена Анатоліївна

заступник директора
з НВР, учитель початкових класів

         

9

Зоріна Лариса Вікторівна

історія, громадянська освіта

СОІППО

очна

Специфіка викладання історії та суспільних дисциплін в умовах НУШ

15.06-17.06

30

10

Карпицька Ірина Миколаївна

учитель початкових класів

         

11

Касімова Світлана Олександрівна

математика

         

12

Ковальчук Надія Володимирівна

асистент учителя

         

13

Козіонна Надія Василівна

учитель початкових класів

СОІППО

очна

Розвиток інтелектуальної, творчої та загально-культурної сфери учнів в умовах НУШ

23.11-25.11

30

14

Крамаренко Тетяна Петрівна

математика

СОІППО

очна

Врахування індивідуальних особливостей учнів – одна із умов створення комфортного освітнього середовища

02.09-04.09

30

15

Красовський Олександр Анатолійович

трудове навчання, фізика

СОІППО

очна

Технологічна компетентність учителя трудового навчання, предмета «Технології»

Проектно-технологічна діяльність на уроках трудового навчання

08.01-10.01

25.05-27.05

30

30

16

Кугай Оксана Миколаївна

біологія, основи здоров’я

СОІППО

очна

Основи формування соціальної і здоров’язбережувальної компетентності в учнів

11.03-13.03

30

17

Кузюра Ігор Миколайович

фізична культура

СОІППО

очна

Сучасні технології формування навичок здорового способу життя серед дітей молодшого шкільного віку

07.09-09.09

30

18

Лелюшкіна Вікторія Валеріївна

асистент учителя

СОІППО

очна

Особливості створення освітньо-розвивального середовища закладу освіти в умовах упровадження Концепції НУШ (в рамках адаптації, апробації та впровадження курсу «Культура добросусідства»)

16.12-18.12

30

19

Лісневська Вікторія Олександрівна

заступник директора
з НВР, українська мова та література

         

20

Лісневський Андрій Володимирович

історія, громадянська освіта захист Вітчизни

СОІППО

очна

Специфіка викладання історії та суспільних дисциплін в умовах НУШ

Сучасні підходи до методики викладання предмета «Захист Вітчизни»

Використання інтерактивних дошок в освітньому середовищі

15.06-17.06

16.12-18.12

22.12-24.12

30

30

30

21

Лобода Лариса Миколаївна

учитель початкових класів

         

22

Ляшенко Марина Юріївна

інформатики

         

23

Овсянко Олена Миколаївна

соціальний педагог, технології

СОІППО

очна

Технологія реалізації інклюзивної освіти

07.12-09.12

30

24

Осипенко Людмила Володимирівна

українська мова та література, образотворче мистецтво

СОІППО

очна

Упровадження декоративно-ужиткового мистецтва в освітній процес трудового навчання і образотворчого мистецтва

25.11-27.11

30

25

Павленко Анатолій Миколайович

фізика, інформатика

СОІППО

дистанційна

очно-дистанційна

Учителі інформатики  

Учителі фізики, астрономії

09.01; 05.05

13.04-17.04

18.05-20.05

150

26

Паладич Олена Федорівна

українська мова та література

СОІППО

очна

Методичні родзинки викладання предметів гуманітарного циклу в НУШ

01.06-03.06

30

27

Пархоменко Людмила Анатоліївна

заступник директора з НВР, педагог-організатор

СОІППО

очна

Профілактика дитячої агресивності та жорстокості (булінгу) в освітньому середовищі

25.05-27.05

30

28

Полякова Олена Сергіївна

учитель початкових класів

СОІППО

очна

Особливості інтегрованого навчання молодших школярів в умовах НУШ

25.05-27.05

30

29

Пугачова Оксана Леонідівна

англійська, німецька мови

         

30

Сердюк Олена Валеріївна

зарубіжна література, російська мова

         

31

Старченко Анна Миколаївна

трудове навчання

ГНПУ

очно-дистанційна

Середня освіта (трудове навчання)

жовтень-листопад

150

32

Сухаручкіна Любов Григорівна

англійська мова

         

33

Таранова Надія Олександрівна

педагог-організатор, інформатика

СОІППО

очна

Використання інтерактивних дошок в освітньому процесі

Профілактика дитячої агресивності та жорстокості (булінгу) в освітньому середовищі

Нові додатки Google для освітнього процесу

21.10-23.10

02.12-04.12

16.12-18.12

30

30

30

34

Темченко Світлана Михайлівна

географія, захист Вітчизни

СОІППО

очна

Технології розвитку критичного мислення учнів

21.12-23.12

30

35

Терещенко Валентина Миколаївна

учитель початкових класів

         

36

Толкачова Олена Миколаївна

мистецтво

СОІППО

очна

Проведення нетрадиційних уроків з музичного мистецтва, хореографії та вокально-театральних дисциплін

08.01-10.01

30

37

Фарина Ірина Володимирівна

англійська мова

СОІППО

очна

Медіаграмотність учасників освітнього процесу

28.10-30.10

30

38

Філоненко Жанна Терентіївна

учитель початкових класів

СОІППО

очна

Особливості інтегрованого навчання молодших школярів в умовах НУШ

18.11-20.11

30

39

Фурса Валентина Олексіївна

англійська мова

ГНПУ

очно-дистанційна

Середня освіта (мова і література (англійська))

лютий-березень

150

40

Чала Наталія Іванівна

українська мова та література

         

41

Шевченко Юлія Володимирівна

англійська мова

СОІППО

очна

Формування мовленнєвої компетенції учнів при вивченні іноземної мови в умовах НУШ

01.06-03.06

30

42

Юдіна Оксана Олександрівна

директор школи, фізика

СОІППО

очна

Технологія реалізації інклюзивної освіти

07.12-09.12

30

43

Якименко Світлана Миколаївна

вихователь ГПД