logologo

 

Увага!

Триває прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-х класів на 2022-2023 навчальний рік .

1-А клас - Карпицька Ірина Миколаївна (спеціаліст вищої категорії)

1-Б клас - Дука Олена Анатоліївна (спеціаліст вищої категорії). 

Прийом документів здійснюється за адресою

вул. Вознесенська,13 (будівля основної школи).

Про прийом до 1 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Уповноважена особа,що здійснює невідкладні заходи реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

Пархоменко Людмила Анатоліївна

тел: 

П Л А Н основних виховних заходів на весняні канікули 2018-2019 н.р. по Глухівській ЗОШ№1

П Л А Н  основних виховних заходів  на весняні канікули

2018-2019 н.р.по Глухівській ЗОШ№1

№ п/п

Дата та час проведен

ня

Назва заходу

Місце проведення

Кла

си

Відповідальні

1.

24.03.2019

о 8.00

Поїздка до басейну

 м. Путивль

м. Путивль

5-ті

Фарина І.В.

2.

3.

4.

5.

6.

25.03.2019

о 10.00

о 10.00

о 12.00

об 11.00

о 12.00

Екскурсія на етнографічну виставку  хусток «Українська хустка. Від минулого до сьогодення»

Перегляд кінофільму «Дон Кіхот»

Перегляд фільму «Біографія Планети»

Заняття  хореографічного ансамблю «Родзинки»

Заняття хореографічного ансамблю

краєзнавчий музей

кабінет 8-Б класу

кабінет географії

початкова школа

актова зала

3-ті

8-мі

6-ті

-

-

Лобода Л.М.

Сердюк О.В.

Темченко С.М.

Таранова Н.О.

Матющенко Н.К.

7.

8.

9.

10.

11.

26.03.2019

о 10.00

о 10.00

о 12.00

о 12.00

о 12.00

Спортивні змагання «Швидше, вище, сильніше»

Зустріч з учасником ООС Свербейкіним О.В.Бесіда на  тему «Хто такий патріот»

Круглий стіл «Славетні імена України».

Заняття хореографічного ансамблю «Колорит»

Заняття вокального ансамблю середніх класів

спортивна зала

початкова школа

кабінет хімії

актова зала

кабінет музики

7-мі

4-ті

9-ті

-

-

Кугай О.М.

Пугачова О.Л.

Козіонна Н.В.

Берчанова А.М.

Таранова Н.О.

Сергійчук Н.В.

12.

13.

14.

15.

27.03.2019

о 10.00

о 10.00

о 12.00

о 12.0

Екскурсія на етнографічну виставку  хусток «Українська хустка. Від минулого до сьогодення»

Змагання з волейболу

Квест «Стежками України»

Заняття хореографічного ансамблю

краєзнавчий музей

спортивна  зала

-

актова зала

2-гі

9-ті

8-мі

-

Філоненко Ж.Т.

Полякова О.С.

Антонова Л.Ф.

Овсянко О.М.

Матющенко Н.К.

16.

17.

18.

19.

28.03.2019

о 10.00

о 10.00

о 12.00

о 12.00

Екскурсія до природничого музею

ГНПУ

Інтелектуальна гра «Ерудит»

«У ритмі вальсу». Хореографічний майстер –клас.

Заняття хореографічного ансамблю «Декаданс»

ГНПУ

кабінет української мови

актова зала

актова зала

4-ті

5-ті

11-й

-

Терещенко В.М.

Чала Н.І.

Пададич О.Ф.

Сергійчук Н.В.

20.

21.

22.

29.03.2019

о 10.00

о 10.00

о 12.00

Екскурсія до міської дитячої бібліотеки

Квест «Своя гра».

Заняття хореографічного ансамблю «Родзинки»

дитяча бібліотека

-

початкова школа

1-і

6-ті

-

Карпицька І.М.

Дука О.А.

Сухаручкіна Л.Г.

Таранова Н.О.

23.

24.

30.03.19

о 10.00

об 11.00

Заняття вокального ансамблю старших класів

Заняття клубу «Гарт»

кабінет музики

кабінет військової

підготовки

-

-

Сергійчук Н.В.

Лісневський А.В.

25.

26.

27.

01.04.2019

о 12.00

о  12.00

о 12.00

Виховний захід  «Ми за здоровий спосіб життя»

Заняття  хореографічного ансамблю «Колорит»

Заняття хореографічного ансамблю

актовий зал

початкова школа

актова зала

10-й

-

-

Шевченко Ю.В.

Таранова Н.О.

Матющенко Н.К.