logologo

 

Увага!

Триває прийом заяв та документів для зарахування дітей до 1-х класів на 2022-2023 навчальний рік .

1-А клас - Карпицька Ірина Миколаївна (спеціаліст вищої категорії)

1-Б клас - Дука Олена Анатоліївна (спеціаліст вищої категорії). 

Прийом документів здійснюється за адресою

вул. Вознесенська,13 (будівля основної школи).

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Уповноважена особа,що здійснює невідкладні заходи реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

Пархоменко Людмила Анатоліївна

тел: 05444 22731

Про призупинення освітнього процесу в закладі освіти

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГЛУХІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1

НАКАЗ

     30.11.2020

м.Глухів

                        № ____-ОД

 

 

Про призупинення освітнього

процесу в закладі освіти

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 року № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року № 641», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.09.2020 року № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширення коронавірусної хвороби COVID-19», наказу відділу освіти Глухівської міської ради від 30.11.2020 року № 237-ОД, у зв’язку з реєстрацією  випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 у працівників закладу освіти, з метою недопущення поширення на території закладу загальної середньої освіти гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

НАКАЗУЮ:

  1. Призупинити освітній процес у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 з 30 листопада по 06 грудня 2020 року.
  2. Запровадити дистанційну роботу для педагогічних працівників закладу загальної середньої освіти.
  3. Заборонити відвідування учнями закладу загальної середньої освіти.
  4. Учителям-предметникам організувати освітній процес з використанням дистанційних технологій навчання, зокрема електронної освітньої платформи G Suite for Education.
  5. Організувати інформування учасників освітнього процесу, батьківської громадськості, працівників закладу загальної середньої освіти щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та алгоритму дій у випадках захворювання.
  6. Адміністратору шкільного сайту Ляшенко М.Ю. розмістити на сайті закладу загальної середньої освіти інформацію про призупинення освітнього процесу та інформацію про запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та алгоритму дій у випадках захворювання.
  7. Медичному працівнику Барикіній Н.М. забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                         О.ЮДІНА