Заступник директора з навчально-виховної роботи

Уповноважена особа,що здійснює невідкладні заходи реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

Пархоменко Людмила Анатоліївна

тел: 05444 22731

Наші хлоп'ята - справжні козачата!

Напередодні потрійного свята - Дня Козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників та захисниць України бібліотекарем Сердюк Н.М. у 4-Б класі (класовод Дука О.А.) був проведений урок "Наші хлоп'ята - справжні козачата!".
Разом з дівчатками ми підготували іменні привітання для кожного учня, подарували святкові листівки "Зі святом, майбутній захисник!" та вручили солодкий подаруночок. З метою популяризації козацьких мотивів в історії українського народу була проведена інтерактивна вікторина "Козацькими шляхами". Діти показали гарні знання з теми козацтва, вправно та впевнено відповідаючи на запитання.
Разом з учнівським самоврядуванням були оформлені тематичні інфозони "Ми нащадки козацького роду" та "Там, де ми - там Україна" (присвячена Дню захисників та захисниць України). Також підготували вітальні листівки для всіх чоловіків-працівників школи.