logologo

 

Увага!

Наш заклад освіти проводить набір учнів

до 1-го класу на 2023 - 2024 навчальний рік.

Класоводи: Терещенко Валентина Миколаївна; Нікольська Ганна Петрівна.

Прийом документів здійснюється за адресою

вул. Вознесенська,13 (будівля основної школи).

Про прийом до 1 класу

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Уповноважена особа,що здійснює невідкладні заходи реагування у разі виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

Пархоменко Людмила Анатоліївна

тел: 2-27-31

Увага!

Увага!

Наш заклад освіти проводить набір учнів до 1-го класу на 2023 - 2024 навчальний рік. 

Класоводи: Терещенко Валентина Миколаївна; Нікольська Ганна Петрівна.

27 вересня відбулася зустріч учнів 5-а, 8-б класів з Гончаровим Максимом Павловичем, провідним фахівцем відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Шосткинському районі на тему "Правила поведінки з невідомими предметами. Алгоритм дій під час повітряної тривоги або загрози артобстрілу".

З 19 по 23 вересня в нашій школі був проведений Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Тематичні квести, виховні години, практичні заняття, відеолекторії, рекомендації дали можливість учасникам освітнього процесу більше дізнатись про булінг та кібербулінг, сприяли формуванню безпечної поведінки.

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху бібліотекарем школи Сердюк Н.М. разом з вчителями-предметниками - Осипенко Л.В.(вчителем образотворчого мистецтва) та Кугай О.М. (вчителем предмету "Здоров'я, безпека та добробут") була організована віртуальна виставка малюнків "Увага! Діти на дорозі!".

Кожного року у всіх куточках Землі, 21 вересня відзначають Міжнародний день миру.
Мир у рідній Україні - це найзаповітніше бажання усіх українців . І найвищу цінність миру ,який є запорукою щасливого життя , сьогодні відчуває кожна українська родина.
Учні 3-4 класів групи продовженого дня також долучилися до відзначення дня Миру і провели конкурс малюнків « Хай буде мир на Україні».